Hem » Studio/Live/PA » Datortillbehör
Produkter
12 36 72
  • Solo 10G Thunderbolt 3Thunderbolt 3 till 10GBASE-T Ethernet Adapter med stöd för NBASE-T. Stödjer jumbo packets, LRO, Audio Video Bridging (IEEE 802.1Qav, AVB), o...
    Art nr. SN-SOLO10G-TB3
    2 850:-
  • Thunderbolt 3 Option CardThunderbolt 3 expansionskort för Apollo rack. Två TB3-kontakter för att kedjekoppla flera Apollo eller annan utrustning. 15W bus power ge...
    Art nr. UA-APOT3
    5 150:-
  • Transposer 2,5" SATA SSD till 3,5" Removable Tray Adapter
    Art nr. SN-TP-25ST35TA
    395:-
  • Presto Gigabit USB 3.0 till RJ45 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter
    Art nr. SN-USB3-GE
    395:-
  • SAS Controller 8-port H680 PCIeSAS Controller, 8-port H680 PCIe-kort (Thunderbolt kompatibel)
    Art nr. SN-SAS8-E2
    6 095:-
  • RackMac Pro Mounting ModuleTillägsmodul till RackMac Pro för montering av ytterligare Mac Pro.
    Art nr. SN-RACK-PRO-MM
    3 995:-
  • Mobile Rack Kit Storage x8Expansionsmodul för Echo Express III-R och xMac Pro Server. Ger plats för 8 st SSD. MEDFÖLJER• Mobile Rack Device Mounting Kit• 2 st 4x...
    Art nr. SN-MR-STO-X8SSD
    13 295:-
  • Mobile Rack Kit Mac Pro Migration EditionExpansionsmodul för Echo Express III-R och xMac Pro Server. Expansion för 3 st 3,5” hårddiskar. MEDFÖLJER• Mobile Rack D...
    Art nr. SN-MR-MPM-X3HD
    9 295:-
  • SFP+ 10GBASE-TSFP+ RJ45 koppar transceiver (30 m). Cat6A kabel upp till 100 m. Alternativt direktanslutna Twinax kopparkabel upp till 10 m. Kablar säljs separat.
    Art nr. SN-G10E-SFP-T
    3 050:-
  • SFP+ 10GBase Short rangeSFP+ kortdistans multi-mode fibermodul (upp till 300m).
    Art nr. SN-G10E-SFP-SR
    660:-
  • SFP+ 10GBase Long rangeSFP+ långdistans multi-mode fibermodul (upp till 10 km).
    Art nr. SN-G10E-SFP-LR
    1 995:-
  • FireWire 800 till 400 adapter
    Art nr. SN-FAD-824
    240:-
  • Mobile Rack Kit Basic EditionExpansionschassi för Echo Express III-R och xMac Pro Server.
    Art nr. SN-EXP3FR-MRM
    2 650:-
  • Kylkit för ATTO R680 RAIDKylkit för ATTO R680 RAID-kort (inte kompatibelt med BBU cache option)
    Art nr. SN-CK-R680
    650:-
  • Multilane SAS to Internal SAS with Power
    Art nr. SN-CBL-MR-TD-A
    1 395:-
  • Thunderbolt 3 Uppgraderingskort SELThunderbolt 3 Uppgraderingskort för Echo Express SEL Thunderbolt 2._____ Step Up to 40Gbps Thunderbolt 3Sonnet designed Echo E...
    Art nr. SN-BRD-UPGRTB3-SEL
    1 995:-
  • Thunderbolt 3 Uppgraderingskort SE IIThunderbolt 3 Uppgraderingskort för Echo Express SE II Thunderbolt 2._____ Step Up to 40Gbps Thunderbolt 3Sonnet designed Ec...
    Art nr. SN-BRD-UPGRTB3-SE2
    1 995:-
  • Thunderbolt 3 Uppgraderingskort SE IThunderbolt 3 Uppgraderingskort för Echo Express SE I Thunderbolt 2._____ Step Up to 40Gbps Thunderbolt 3Sonnet designed Echo...
    Art nr. SN-BRD-UPGRTB3-SE1
    1 995:-
  • Thunderbolt 3 Uppgraderingskort III-D/-RThunderbolt 3 Uppgraderingskort för Echo Express III-D eller III-R Thunderbolt 2._____ Step Up to 40Gbps Thunderbolt 3Son...
    Art nr. SN-BRD-UPGRTB3-E3
    1 995:-
  • Thunderbolt 2 Upgrade CardThunderbolt 2 Uppgraderingkort för xMac mini Server. Thunderbolt 2 Upgrade Board for xMac mini Servers with serial numbers starting wit...
    Art nr. SN-BRD-UPGRTB2-XM
    2 650:-
  • ThunderLok (2-pack)Thunderbolt kabel-lås. Kompatibla produkter: Echo Express SEL(*)Echo Express SE IEcho Express SE II(*)Echo Express III-D(*)Echo Express III-R...
    Art nr. SN-TB-LOK2
    150:-
  • ThunderLokThunderbolt kabel-lås. Kompatibla produkter: Echo Express SEL(*)Echo Express SE IEcho Express SE II(*)Echo Express III-D(*)Echo Express III-R(*)Echo 1...
    Art nr. SN-TB-LOK1
    99:-
  • Thunderbolt-kabel 1 m Svart
    Art nr. SN-TCB-TB-1M
    560:-
  • Thunderbolt 3-kabel 1 m Svart1 meter Thunderbolt 3 kabel (40Gbps). Kompatibel med Thunderbolt 3-enheter och USB-enheter med USB-C kontakt.
    Art nr. SN-TCB-TB3-1M
    1 020:-
  • Thunderbolt 3-kabel 0,5 m Svart0,5 meter Thunderbolt 3 kabel (40Gbps). Kompatibel med Thunderbolt 3-enheter och USB-enheter med USB-C kontakt.
    Art nr. SN-TCB-TB3-05M
    320:-
  • win 10G SFP+ Thunderbolt 3Twin 10G SFP+ - Thunderbolt 3 till dubbla 10 Gigabit Ethernet Adapter. Key Features- Adds High-Performance 10GbE SFP+ Connectivity—Simp...
    Art nr. SN-TWIN10GC-SFP-TB3
    7 595:-
  • Twin 10G SFP+Twin 10G SFP+ - Thunderbolt 2 till dubbla 10 Gigabit Ethernet Adapter. Lightning-Fast 10GbE Over Thunderbolt 2Do you need a simple and cost-effectiv...
    Art nr. SN-TWIN10G-SFP-TB2
    7 595:-
  • Twin 10G Thunderbolt 3Thunderbolt 3 till dubbla 10 GB Ethernet Adapter. Key Features- Adds 10GBASE-T 10GbE Connectivity—Simply powerful way to add dual RJ45 10 G...
    Art nr. SN-TWIN10GC-TB3
    7 595:-
  • Twin 10GThunderbolt 2 till dubbla 10 GB Ethernet Adapter. • Mått: 12,5 x 16 x 6,8 cm• Vikt: 1,5 kg• Anslutningar:- 2 st Thunderbolt 2- 2 st RJ45 Ethernet- 1 st 1...
    Art nr. SN-TWIN10G-TB2
    7 595:-
  • Thunderbolt 3 Dual HDMI 2.0 AdapterThunderbolt 3 till Dual HDMI 2.0 Adapter. Stödjer upp till 2 st 4K @ 60Hz skärmar. Mac & Win. Efficiency EnablerSonnet’s Thund...
    Art nr. SN-TB3-DHDMI
    1 495:-
  • Thunderbolt 3 Dual DisplayPort AdapterThunderbolt 3 till Dual DisplayPort Adapter. Koppla in två 4K skärmar eller en 5K skärm. Mac & Win. Connect Two 4K Displays...
    Art nr. SN-TB3-DDP4K
    1 195:-
  • DX Thunderbolt AdapterThunderbolt-anslutning till Avid Media Composer, Mojo och Nitris DX. Thunderbolt Connection for Mojo DXWith the DX Thunderbolt Adapter, you...
    Art nr. SN-DX-TB
    3 995:-
  • Twin 10G monteringskit för RackMac Pro Key Features• Supports Twin 10G Mounting—In Sonnet’s xMac Pro Server and RackMac Pro Rackmount Enclosure for new Mac Pro® ...
    Art nr. SN-RACK-PRO-10G-KT
    95:-
  • Rackskenor (xMac Pro Server/RackMac Pro)Rackskenor för xMac Pro Server och RackMac Pro. 57,15 - 82,55 cm.
    Art nr. SN-PRO-RSS-L
    1 350:-
  • SuperDrive skenor för RackMac mini
    Art nr. SN-RACK-MIN-SDBK
    550:-
  • RackMac Pro (2st Mac Pro)4HE rackenhet för montering av 2 st Mac Pro.
    Art nr. SN-RACK-PRO-2X
    13 950:-
Totalt 82 poster
Sida 1 av 3
1 2 3